Ara +90 252 617 00 16 Ara +90 252 617 00 16
Yukarı Rezervasyon Rezervasyon Talep Gönder
4-11 yaş aralığı

Rafting

Dalaman Ve Fethiye Rafting
 
Muhteşem bir heyecana şahitlik etmek ve bunu dolu dolu yaşamak adına günümüzde birçok insan yaz ayları geldiği zaman rafting yapmaktadır. Özellikle Türkiye'nin genç jeolojik yapısı sayesinde engebeli alanları ile ve muhteşem akarsu ile şelaleleri eşliğinde bu keyif en iyi şekilde yaşanmasına imkan verilmektedir. Öyle ki bu heyecanı yaşamak adına dünyanın birçok farklı noktasında yabancı turistler ve yerli turistler gibi her yaz akın etmektedir.

Toros dağlarının muhteşem görsel ve büyüleyici manzarası altında gerçekleştirilecek olan bu eşsiz heyecan ve macera, Dalaman ile birlikte Fethiye rafting alanlarında özel rotalar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Güvenlik açısından her şeyin kusursuz bir şekilde temin edildiği ve büyük bir tecrübe sahibi rehberler kapsamında yapılan bu eğlence, bütününde profesyonel bir hizmet kapsamında gerçekleştirilmekte ve oldukça uygun fiyatlar dahilinde bu zevkin herkesin yaşamasına imkan tanınmaktadır. Üstelik bunu yaşamadan önce kahvaltı adına özel noktalarda mola verilecek köy kahvaltısını da yaşama zevki en iyi biçimde sunulmaktadır.
 
Muhteşem Bir Doğa Altında Rafting Keyfi
 
Her yaz yoğun bir şekilde ilgi gören ve Türkiye'de ile dünyanın birçok farklı noktasından insanların akın ettiği Fethiye ve Dalaman rafting zevki, kusursuz bir şekilde en eğlenceli biçimde yaşanmaktadır. Tabii bu gerçekleştirmeden önce tüm güvenlik önlemleri alınmakta ve özel ekipmanlar dahilinde kask, can yeleği ile birlikte kürek ve plastik ayakkabılar detaylı bir şekilde sunularak giyilmektedir. Eşit bir şekilde ve düzenli bir biçimde paylaşılan botlar ile birlikte eğlence başlamadan önce ‘rafting katılım formu’ imzalanarak meydana gelecek herhangi bir olası problemin önüne geçilmektedir. Tüm botlarda yer alan ve bu konuda güvenilir bir kötü tecrübe sahibi olan rehberler, neler yapılması gerektiğini ve ne gibi kurallara uyulması konusunda önemin ne olduğunu detaylı bir şekilde anlatır. Hemen arkasından keyifli bir şekilde küreklere asılarak eğlence başlar.

 Arka arkaya dalgaların kesilmeden bu muhteşem engebeli keyif yaşanırken, zevk aynı zamanda Fethiye ve Dalaman çaylarının arasında yankılanan çığlıklar ile daha üst noktaya çıkma şansı da elde edilebilir. Adeta cennet noktaları arasında gerçekleştirilen bu keyfin ardından, tur sona erdiği zaman özel ve yemyeşil bir ormanlar içerisinde konumlandırılmış özel restoranlarda öğle yemeği gerçekleştirilmektedir. Üstelik bu eğlenceyi daha güzel bir hale getirmek için yemekler yenirken, profesyonel bir şekilde çekilmiş olan videolar da yine izlenerek eğlencenin nasıl göründüğünü şahitlik edilmektedir. Bu keyif hızlı ve özel bir şekilde montaja aldıktan sonra isteyen herkese DVD şeklinde sunulmakta ve satın alınmasına imkan verilmektedir.
 
Muhteşem Bir Rafting Keyfi
 
Farklı sayılarda zorluk derecesi bulunan Fethiye rafting için özel çaylarda, bu eğlence katlanarak büyümekte ve unutulmaz bir eğlence yaşanmaktadır. Bot yukarı aşağı dalgaların üzerinde inip çıkarken, çığlıkların çayların arasında yankılandığı sesler eşliğinde bu zevk sonuna kadar çıkarılabilir. Tamamen güvenlikli bir şekilde profesyonel ekipmanlar ile gerçekleştirilen ve özel rehber eşliğinde sağlanan Dalaman rafting keyfi, Toros Dağları'nın kusursuz çaylarında ve değişik zorluk derecesine sahip olan şelalelerinde yapılarak eğlencenin dozu en yukarılara kadar çıkarılmaktadır.

Çok uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilen bu keyfi herkes bireysel olarak veya tehlikeli çıkarabilir. Üstelik oldukça uygun fiyatlar dahilinde bütçeyi açmadan bu eğlenceyi yaz tatilinin arasına sıkıştırarak, ayrıca muhteşem manzaralar ve ormanlık alanlar içerisindeki özel restoranlarda yemek yeme şansı da keyifle yaşanabilir. Unutulmaz heyecanı yaşamak ve serin dalgalar üzerinde macera dolu bir yolculuk yapabilmek adına hemen iletişim kurabilirsiniz. Unutulmaz bu günün ardından giysiler değiştirilip gün sonunda yeniden aynı noktaya geri dönülmektedir.