Ara +90 252 617 00 16 Ara +90 252 617 00 16
Yukarı Rezervasyon Rezervasyon Talep Gönder
4-11 yaş aralığı

Quad Safari

Atv Safari Eğlencesi

Tatil beldelerinin o yoğun temposundan uzaklaşıp doğa ile baş başa mükemmel bir zaman geçirmek istendiği vakit, günümüzde birçok insan atv safari keyfini seçmektedir. Dar ve taşlı, tozlu patika yollarda mükemmel bir macera yaşarken aynı zamanda Fethiye bölgesinin muhteşem noktaları da keyifli bir seyahat altında görülebilir. Ayrıca Toros dağlarının muhteşem manzarası kapsamında Ölüdeniz’e bakılarak adeta bir göz banyosu gerçekleştirilebilir. Burada unutulmaması gereken ehliyeti olmayanlar bu tura katılamaz. Fakat ehliyeti olanlar için ise bambaşka bir heyecan sunan, sakin ve dingin bir ortam içerisinde doğa ile baş başa unutulmaz bir keyif yaşama fırsatı verilmektedir. Özel bir plan ve program dahilinde çizilmiş rota ile Quadbike safari turu sayesinde birçok değişik nokta görülmektedir.

Birbirinden değişik ve doğallığı ile ün salmış köyler ve Yunan evleri de yine bu şekilde ziyaret edilerek unutulmaz bir seyahat gerçekleştirilebilir. Özellikle geçmişten günümüze kadar uzanan tarihi kalıntılar da yine bu şekilde görülürken, farklı noktalarda verilen kısa molalar sayesinde, fotoğraf çekinilebilirken aynı zamanda video da yine bu anları ölümsüz bir hale getirebilir.
 
Profesyonel Bir Destek İle ATV Safari Turu
 
Bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan uzman kadro ile birlikte özel olarak çizilmiş noktalar dahilinde Fethiye atv turu daha keyifli bir hale gelmektedir. Güzel bir vakit geçirmek ve eğitmenler eşliğinde bir gün içerisinde en özel noktalardan geçmek için hemen iletişim kurabilirsiniz. Uygun fiyatların sunulduğu ve aynı zamanda sağlam, güçlü bir yapıya sahip ATV’lerin verildiği bu seyahat kapsamında hem şehrin gürültüsünden uzaklaşırken, aynı zamanda yeşillik ve mavinin birbiri ile bütün haline geldiği görsellere şahitlik edebilirsiniz.

Tam donanımlı ve eksiksiz kaliteli ekipmanlar dahilinde, kasklar ve diğer eşyalar verilerek tura başlanır. Üstelik bu atv safari için herhangi bir deneyime de gerek yoktur. Dileyenler yaz tatili boyunca bir ya da birden fazla defa bu keyfi değişik rotalar kapsamında seçim yaparak değerlendirebilir. Haftanın her günü gerçekleştirilen bu keyifli macera altında dünyanın birçok farklı noktasından değişik ülkelerdeki turistler de her yıl büyük bir ilgi göstermektedir.

Aşağı yukarı 20 dönümlük bir arazi çevresinde gerçekleştirilen bu tur sayesinde, Ölüdeniz’e tepeden bakılabilir, Yunan evleri ve harika bir doğaya sahip köyler ziyaret edilebilir, birçok değişik kültüre ait olan mimari yapılar da yine görülebilir. Yaklaşık olarak 1 saat süren bu turlar çok uygun fiyatlar dahilinde sunulmaktadır.
 
Tüm Tedbirler Alınarak Keyifli Bir ATV Safari Zevki
 
Bu güzel keyfe başlamadan önce uzman ve deneyimli personel ile rehberler, araçlar hakkında ve gidilecek yerler konusunda tüm bilgileri detaylı olarak katılımcılara anlatmaktadır. Bütün önlemler ve tedbirler de alındıktan sonra Quadbike safari turu başlar. Özellikle engebeli noktalardan yokuş çıkıldıktan sonra aşağı doğru araçlar süzülürken heyecan en üst noktaya çıkmaktadır. Konvoy halinde gerçekleştirilen bu imkân dahilinde aynı zamanda sosyal bir aktivite de gerçekleştirilebilmektedir.

Tarihin kalıntıları ve doğa ile baş başa geçirecek olan bu muhteşem Fethiye atv turu sayesinde, normalde tek seferde gezilebilecek olan birçok değişik nokta görülebilir. Üstelik bu turlara katılmak isteyen herkes böylesi bir keyfi yaşadığı zaman yeniden tatmak istemektedir. Fiyatlar da bu şekildeki muhteşem bir tur için uygun olduğundan dolayı, eğlence bireysel ya da aile ile birlikte de yapılmaktadır. Bölge yapısı itibariyle Fethiye'nin farklı jeolojik noktaları atv turlarına tam olarak uyduğundan dolayı, dünyanın birçok değişik noktasından insanlar tatil için buraya geldikleri zaman mutlaka böylesi bir eğlenceyi değerlendirmektedir.