Ara +90 252 617 00 16 Ara +90 252 617 00 16
Yukarı Rezervasyon Rezervasyon Talep Gönder
4-11 yaş aralığı

Jeep Safari

Fethiye Jeep Safari

Yaz ayları geldiği zaman Türkiye'nin en gözde sahil yerlerinden biri olarak ön plana çıkan Fethiye, deniz, kum ve güneşi ile birlikte artık bambaşka bir özelliği ile de dikkat çekmektedir. Dünyanın birçok farklı noktasından yerli ve yabancı turistlerin de ortak şekilde ilgi duymaya başladı jeep safari keyfi, özel olanakları ve hazırlanmış keyifli rotası sayesinde güzel bir macera yaşatıyor.

Birbirinden özel noktaları ziyaret ederken aynı zamanda daha önce hiç görülmemiş şelaleler, eşsiz bir doğallığa sahip köy ve beldeler özel jeep’ler sayesinde görülerek keyifli bir zaman geçirme şansı elde edilebilmektedir. Tamamen kaliteli ve güçlü aksana sahip araçlar, geniş iç hacmi ve konforlu özellikleri sayesinde günün macera dolu geçmesine imkan tanırken, ayrıca bunun rahatça yapılmasına da fırsat tanımaktadır. Gür ormanların arasında özel ve engebeli yollar içerisinde arka arkaya araçlarla yapılacak günübirlik Fethiye jeep safari keyfi eşliğinde daha önce hiç yaşanmamış mükemmel bir ayrıcalık denenebilir. Üstelik bunu Fethiye'nin Patara ve Saklıkent bölgelerini de gezmek suretiyle yapıp, bir günde birçok yere fethetme şansı yakalanabilir.
 
Birçok Farklı Yer Jeep Safari Keyfiyle Gezilebilir
 
Son dönemlerde büyük bir ilgi gören ve Fethiye'nin bulunduğu yer itibarıyla yaz ayları için gerçekleştirilecek safariye uygun olması sayesinde, jeep safari keyfi zevki ile yürümesi mümkün olmayan farklı noktalar büyük bir rahatlıkla ziyarete edilebilmektedir. Geçmişten günümüze kadar uzanmış farklı mimari yapılar ve kültürel dokular görülebilirken, aynı zamanda doğa parkları, serin gölgelerdeki köşklerde dinleme şansı ve gür ormanları keşfetme heyecanı bambaşka bir duygu hissettirecektir. Tıpkı çöl ülkelerinde olduğu gibi yapılan safari, benzer şekilde ama bunun tam tersi yaz ayları adına gerçekleştirilen safari sayesinde, aralıksız olarak engebeli yollardan geçip muhteşem noktalarda duraklayarak özel fotoğraflar çekme şansı da sunulmaktadır.

Farklı bir heyecan arayan ve yaz tatilini daha keyifli geçirmek isteyen herkes için profesyonel bir hizmet çatısı altında ve özel rotalar dahilinde bu işi iyi bilen, tecrübeli kişilerle safari keyfini yaşamak adına hemen iletişim kurabilirsiniz. Üstelik gün içerisinde tamamen özel bir menü altında farklı yiyecek ve içecekler de sunulmaktadır. Ana menü olarak tavuk ve balığın yanı sıra vejetaryenler için özel sebze yiyeceklerinin ardından aperatif seçenekler de ikram edilmektedir. Tüm olanakların özel olarak hazırlandığı safari keyfi sayesinde, Fethiye'nin harika noktalarını gezerken aynı zamanda sıcak güneşin tadını da en iyi biçimde çıkarmayı şansı elde edilebilir.
 
Göremedik Yer Kalmayacak
 
Özellikle Avrupa'nın en büyük ikinci kanyonu olarak bilinen Saklıkent kanyonu ile birlikte daha birçok özel noktayı görme şansı bulunurken, ayrıca belli noktalarda durularak bungee jumping yapılabilir veya  özel yerlerde yüzülebilir. Üstelik birçok farklı dönemlerde antik kentlerin yer aldığı Saklıkent ve Patara bölgelerinde bu tarihi alanları keyifle görürken ayrıca çamur banyosu yapılan noktalarda isteğe bağlı olarak vücudun rahatlamasına olanak tanınmıştır. Diğer yandan çok uygun fiyatlar kapsamında gerçekleştirilen Fethiye jeep safari keyfi, herkesin sevdikleriyle birlikte dolu dolu bir gün geçirmek için ve daha önce hiç yaşamadıkları bir macerayı gerçekleştirmek adına güçlü araçlar dahilinde yapmak mümkündür.

Özellikle bunu Fethiye bölgesine uygunluğu sayesinde yapılması nedeniyle, dünyanın farklı noktalarında bu safariyi yaz aylarında gerçekleştirmek için gelen insanlar oldukça yoğundur. Tüm bu macera dolu keyfi yaşarken, son olarak ise Ölüdeniz'in mükemmel plajları dahilinde denizin tadını çıkarabilir, kum ve güneşin eşliğinde dinlenebilirsiniz. Tesis konaklarında başlayan bu keyifli seyahat, aynı şekilde Saat 7 gibi bu noktaya yeniden gelinerek sonlanmaktadır.