Ara +90 252 617 00 16 Ara +90 252 617 00 16
Yukarı Rezervasyon Rezervasyon Talep Gönder
4-11 yaş aralığı

At Turu

At Turu Keyfi

Özel olarak seçilmiş olan rotalar eşliğinde harika bir deneyim yaşamak ve değişik bir eğlenceyi hayatın içine katmak isteyenler adına, at turu son dönemlerde yaz aylarının vazgeçilmez keyiflerinden biri olarak ön plana çıkıyor. Özellikle Fethiye'nin farklı noktalarında gerçekleştirilecek olan bu tür kapsamında değişik seviyelerde bunu deneme şansı elde edilebilir. Başlangıç ve orta seviye ile birlikte ileri seviyede olan kişiler adına değişik turlar kapsamında birçok değişik noktaya gidilerek atlarla mükemmel bir gün geçirme şansı yakalanabilir.

Bunlar içerisinde Ölüdeniz at turu ile birlikte ayrıca Patara ve Saklıkent gibi değişik noktalarda da yine geçmişten günümüze uzanan mimari yapılar ve kültürel doku gezilirken, muhteşem şelalelerin yer aldığı bir ormanlarda da yine gezme imkanı ile özel bir gün geçirme şansı sunulmaktadır. Sabah ya da öğlen olmak üzere iki farklı tur kapsamında genel olarak düzenlenen bu eğlence sayesinde, Fethiye'nin muhteşem manzaralarına çıkılabilir. Bu sayede Ölüdeniz tepeden görme imkanı elde edilirken, diğer yandan Yunan evleri de ziyaret edilerek fotoğraf çekinilebilir ve videolara alınarak bu an ölümsüz bir hale getirilebilir.

Muhteşem Rota İle Unutulmaz Bir Gün

Birbirinden sık ve gür halde bir araya gelmiş olan çam ağaçları arasında tamamen doğallık sergileyen patika yollardan geçerek, daha önce hiç görülmemiş noktalar ziyaret edilirken, aynı zamanda bir sonraki rotaya yani Yunan evlerinde ulaşarak buralarda bir süre durup fotoğraf çekinilebilir. Tabii Kayaköy at turu vesilesi sayesinde rota üzerinde buraya uğranarak muhteşem bir doğallığa sahip bu nokta da keyifle gezilebilir.

Özellikle patika yol içerisindeki çam ağaçları arasında bir ya da bir buçuk saat kadar at üzerinde yolculuk yapılarak, kuş sesleri ve bol oksijenli ağaçların arasında muhteşem bir dinginlik de yaşanabilir. Üstelik Karaköy'de konaklamak suretiyle kısa bir süreliğine çay ve gözlemenin tadına da varılması için özel bir plan yapılmaktadır. Bütün bu keyifli tur en iyi şekilde ve zevkle geçtikten sonra, yeniden at turu sona erdiğinde aynı noktaya gelinmektedir. Çok uygun fiyatlar dahilinde bir özel olarak hazırlanmış rotalar eşliğinde gerçekleştirilen bu keyif sayesinde, bireysel veya aile ile birlikte bu keyif gerçekleştirilebilir.

Farklı Rotalar İçerisinde Bir Tercih Yapılabilir

Hem sabah hem de ölen için at turları gerçekleştirildiğinden dolayı farklı seçenekler içerisinden bir rota belirlenerek bu saat dilimleri altında böylesi bir keyif her daim elde edilebilir. Ortak şekilde çam ağaçlarının arasında doğal olarak oluşmuş patika yolda yine aynı biçimde geçerek ölüdeniz at turu ile bu keyif devam etmektedir. Ölüdeniz'in muazzam mavilik ve yeşilliğin bütünleştiği manzarayı seyrederken, aynı zamanda yarım saatlik kısa bir mola eşliğinde güneşin yansıttığı maviliği bir yerde kuş bakışı görme şansı, muhteşem bir zaman geçirme imkanı veriyor. Ayrıca bunu Kayaköy at turu ile sonlandırarak tüm bu gezilen yerlerde de fotoğraf çekinmek suretiyle ölümsüz bir hale getirilebilir.

Son olarak aynı şekilde patika yoldan ve çam ağaçlarının arasında yine keyifli geçilerek tur sona ermektedir. Üstelik bu keyif sabah ve öğlen olmak üzere aynı anda da yaşanabilir. Çok uygun fiyatlar dahilinde keyifli bir yolculuk gerçekleştirmek adına hemen iletişim kurabilir. Özel olarak hazırlanmış rotalar dahilinde ve bölgeyi avucunun içi gibi bilen rehberler eşliğinde nerelerin gezildiği de rahatlıkla bilinebilir. Değişik rotalar kişisel tercihler kapsamında üstelik seçim yapılarak da sabah veya öğlen olmak üzere Fethiye'nin en harika noktaları, at üzerinde daha önce hiç yaşanmamış bir keyif ile gerçekleştirilebilir.